Duyurular

Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Bölümünü Renklendiriyoruz

Alligator Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Bölümünü Renklendiriyor

Alligator Boya, “Kansersiz Yaşam Derneği” işbirliğiyle gerçekleştirilen renklendirme projesi kapsamında, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Bölümü’nü boyadan dolayı alerji olma ihtimalini en aza indiren ELF Serisi ile renklendirdi. Projede,  çocuklarımızın tedavi gördükleri alanlar yenilenerek, onların iyileşme süreçlerinin renklendirilmesi ve bu alanların daha sağlıklı bir ortama kavuşturulması amaçlandı.

Tedavi gören çocuklarımızın hastalık imgesinden uzaklaşıp, umutlarını renklendirmeyi misyon edinerek hayata geçirilen bu renklendirme projesinde, onların bu süreci en mutlu şekilde atlatmaları hedefleniyor.

Hiçbir şekilde ağır metaller içermeyen Alligator ELF serisi, Alman RAL_UZ 102 standartlarına uygun olarak üretilmiş olup özellikle çocukların bulunduğu ortamların renklendirilmesinde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Tüm Duyurular

Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Bölümünü Renklendiriyoruz

Alligator Boya, “Kansersiz Yaşam Derneği” işbirliğiyle gerçekleştirilen renklendirme projesi kapsamında, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Bölümü’n...

Alligator ile Dekoratif Fikirler Bodrum’da

Ülkemizde dekorasyona dair yaratıcı çözümler arayanlara farklı bir bakış açısı getirerek “Dekoratif Fikirler” sunan Alligator Boya’nın Bodru...