Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Boya, yalıtım malzemeleri ve yapı kimyasalları üreten Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.’nin en önemli stratejisi ‘Tam Müşteri Memnuniyeti’ni sağlamak ve sürdürmektir.

Bu çerçevede;

Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepler şeffaf, objektif ve adil bir yaklaşımla, müşterilerimizin tüm bilgileri gizlilik prensibimiz dahilinde korunarak, en kısa zamanda değerlendirilmekte, çözülmekte ve cevaplanmaktadır.

Çözüm sürecimizi, müşterilerimizin zararlarını telafi edebilecek şekilde düzenleyerek, müşteri geri bildirimlerini değerlendirme sürecinde ve diğer tüm faaliyetlerimizde ‘müşteri odaklı’ bir yaklaşım sergilemekteyiz.

Müşterilerimizden aldığımız geri beslemeler ve çalışanlarımıza düzenli olarak verdiğimiz eğitimler ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve şikayetlerin tekrarını önlemeyi hedefliyoruz.

Ustalarımıza ve bayilerimize verdiğimiz ürün ve uygulama eğitimleri ile onların gelişimlerine sürekli katkıda bulunuyoruz.

TS ISO 10002 Müşteri Şikayetlerini Ele Alma Yönetim Sistemi  şartları ile yürürlükteki kanun, mevzuat ve bizi bağlayan diğer tüm şartlara uymayı taahhüt ederiz.

Müşterilerimiz en önemli paydaşlarımızdır.